لینک های مفید

 استانداری مازندران

شورای شهر بابل

سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بابل خبرداد: ساماندهی بیش از 5000 خودرو حمل بار توسط سازمان تاکسیرانی بابل

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بابل خبرداد:

ساماندهی بیش از 5000 خودرو حمل بار توسط سازمان تاکسیرانی بابل


سیدعلی رحیمائی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در گفت و گو با خبرنگار واحد روابط عمومی اظهار داشت: با توجه به اینکه، توجه به معیشت و رفاه تاکسیرانان یکی از دغدغه های جدی شهردار بابل است بر این اساس، 5 میلیارد ریال اعتبار بابت بیمه تکمیلی تاکسیرانان و اصلاح خدمات خودرویی اختصاص یافت.

وی اختصاص تسهیلات بانکی جهت نوسازی تاکسی های فرسوده را یکی دیگر از اقدامات شهردار بابل برشمرد و افزود: برای نخستین بار در تاریخ شهرداری بابل جهت نوسازی تاکسی های فرسوده،  تسهیلات بانکی به صورت قرض الحسنه به رانندگان تاکسی پرداخت می شود.

رحیمائی بیان داشت: طی بازدیدی که به اتفاق رئیس هیات مدیره سازمان تاکسیرانی و مدیرحمل و نقل ترافیک از سازمان حمل و نقل مشهد به عمل آوردیم نسبت به تبادل اطلاعات و سیاست گذاری های مشترک بحث و گفتگو کردیم.

وی به تبلیغات بدنه تاکسی های مشهد اشاره و تصریح کرد: با اخذ مجوز قانونی درصدد هستیم مشابه این اتفاق در تاکسی های بابل هم اتفاق بیافتد تا به صورت غیر مستقیم برای رانندگان درآمد زایی شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی به خدمات مبتنی بر روی موبایل و شبکه های هوشمند خبرداد و گفت: خدمات مبتنی بر موبایل از طریق اپیکیشن ها تدوین و در آینده نزدیک ارائه خدمات مبتنی بر موبایل برای تاکسیرانان و شهروندان بابلی انجام می شود.

وی موضوع حمل بار را یکی از محورهای گفتگوی دو جانبه  برشمرد وگفت: با توجه به اینکه قریب به 5000 خودرو حمل بار تحت پوشش سازمان تاکسیرانی بابل دارای پروانه و دفترچه کارهستند و از آنجایی که مشهد مقدس اولین سازمانی است که نسبت به تشکیل سازمان حمل بار اقدام کرده است درصدد هستیم جهت تدوین سیاست های جدید سازمان حمل بار بابل از تجربیات این سازمان استفاده کنیم.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | مدیریت سایت | آرشیو مطالب | اخبار