لینک های مفید

 استانداری مازندران

شورای شهر بابل

سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

 

رحیمایی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بابل: بزودی خدمات مبتنی بر موبایل در تاکسی های بابل ارائه میشود

این خبر را سید علی رحیمایی سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری بابل بیان داشت و افزود:با توجه به درخواست های تاکسیرانان 1828 و تاکید مهندس بیژنی شهردار بابل وتصویب هیات مدیره این سازمان،ارائه خدمات مبتنی بر موبایل بزودی در مرکز تاکسی 1828 آغاز میشود .

وی افزود: در فاز دوم خدمات اینترنتی یا تاکسی اینترنتی (تاکسی یاب )هم راه اندازی میشود .

رحیمایی گفت: در یکسال گذشته استقبال شهروندان از تاکسی 1828 افزایش مناسبی نسبت به قبل داشته است و با ایجاد ساختار هوشمند در مرکز 1828 اکنون این مرکز آماده ارائه خدمات مبتنی بر موبایل خواهد شد که یقینا شاهد افزایش ارائه خدمات به شهروندان خواهیم بود.

این مرکز 1828 تنها مرکز تاکسی با بیش از 267 دستگاه خودرو و انجام روزانه بیش از 3000 سرویس خدمت روزانه به شهروندان محترم می باشد .

سرپرست تاکسیرانی در خاتمه ضمن تشکر از مهندس بیژنی شهردار محترم ،اعضا محترم هیات مدیره و شورای محترم سازمان و نمایندگان تاکسی 1828 گفت :ساخت مرکز 1828 بااعتبار بالغ بر 800 میلیون ریال ،خریداری تجهیزات مدرن مخابراتی ،راه اندازی فرکانس دوم و افزایش ایستگاهها و...از جمله اقداماتی بود که در یکسال گذشته جهت رشد و توسعه این مرکز انجام گردید و پروژه تغییر رنگ و نوسازی ناوگان از جمله برنامه های آتی این مرکز می باشد.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | مدیریت سایت | آرشیو مطالب | اخبار